krótka piłkanewssmartfony

Plotki: Nokia Lumia 630 z WP 8.1 na pierwszych materiałach wideo

Zdaje się, że znów mamy do czynienia z drobnym wysypem przedpremierowych wieści na temat specyfikacji nowego smartfona Nokii. Kanał Windows Phone Lovers opublikował duet klipów wideo ukazujących wygląd działanie słuchawki Nokia Lumia 630

Gwoli przypomnienia – już za dwa dni rozpocznie się długo zapowiadana konferencja Microsoftu, BUILD, na której Nokia ma podobno zaprezentować świat przynajmniej dwa nowe smartfony z Windowsem Phone 8.1. Jednym z nich, tańszym i nieco skąpiej wyposażonym będzie ponoć właśnie wspomniana Lumia 630.

Według najświeższych, nieoficjalnych doniesień, nowe cacko Nokii będzie dysponować sporym 4,5-calowym ekranem o rozdzielczości 854 na 480 pikseli, niezłym, czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 400, 1 gigabajtem pamięci RAM, aparatem 5 Mpx, dwoma sloty na karty SIM oraz 8 gigabajtami standardowej pamięci wewnętrznej. I choć to ciągle mocno nieoficjalne dane, warto wspomnieć, iż w pełni pokrywają się z informacjami na temat specyfikacji smartfona, które wyciekły do sieci już w lutym.

Z zamieszczonych we wpisie klipach trudno wywnioskować cokolwiek ponad to, iż urządzenie faktycznie będzie działać pod kontrolą nowego Windowsa Phone 8.1. Na obydwu możemy zobaczyć m.in. zaktualizowane centrum akcji oraz nowe tapety w formie grafik wyświetlanych w tle kafli. Co tu zresztą się rozpisywać – zobaczcie sami.

Źródło: GSM Arena

podobne treści