newssmartfonyWiadomość główna

Plotki: Nokia już za miesiąc pokaże smartfony z Windows Phone 8?

Agencja Bloomberg donosi, że już na początku września Nokia zaprezentuje pierwsze smartfony z najnowszym OS-em Microsoftu –  Windowsem Phone 8 na pokładzie.

Taką informację przekazała agencji „osoba dobrze zaznajomiona z tematem”, która doniosła, że fiński gigant (albo może raczej „dawny-fiński gigant”) chce pokazać światu nowe słuchawki już w trakcie rozpoczynającej się 5 września, dwudniowej konferencji Nokia World 2012. Cóż, nie jest to chyba dla nikogo zbyt wielkim zaskoczeniem (w końcu to naprawdę idealna okazja). W nieco dalszej części raportu źródło Bloomberga stwierdziło także, że nowe urządzenia Nokii mogą zostać wprowadzone do sprzedaży „jeszcze przed rozpoczęciem około-świątecznego sezonu zakupowego”. Pożyjemy, zobaczymy (rzeczywistość weryfikowała już znacznie poważniejsze deklaracje).

Póki co – do doniesień agencji (nawet pomimo ich pozornej sensowności) najlepiej podejść z odpowiednim dystansem. Niemniej, trzeba przyznać jedno – cała historia trzyma się kupy. Co myślicie – już za miesiąc parapetówka u nowych Lumii?

[Bloomberg]

podobne treści