krótka piłkanewssmartfony

Plotki: kolejne zdjęcia smartfona Sony „Honami”

Wygląda na to, że premiera nowego flagowca Sony zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Portal Gadget Helpline twierdzi, że dotarł do pierwszych zdjęć finalnej wersji kolejnego cacka Japończyków o nazwie kodowej „Honami”.

Do tej pory mieliśmy do czynienia z fotografiami ukazującymi różnorakie prototypy nowego smartfona Sony. Według GH – urządzenie uchwycone na zdjęciach przedstawia ostateczną lub niemal ostateczną wersję kolejnego flagowca japońskiego giganta. Tak jak można było się tego spodziewać, najświeższe fotografie różnią się nieco od zdjęć, z którymi mieliśmy styczność przy okazji poprzednich wycieków – widoczne na nich urządzenie nie dysponuje często przywoływaną lampą ksenonową, a jego duży głośnik został przemieszczony na spód obudowy smartfona.

Poza tym – różnic jest raczej niewiele. Słuchawka jest dość spora, dysponuje świetnym, 20-megapikselowym aparatem i wpisuje się w schemat wyglądu większości najnowszych urządzeń Sony. I choć na razie to jeszcze nic pewnego, coraz więcej wskazuje na to, że właśnie tak będzie prezentować się jego finalna wersja.

Jak tylko dowiemy się czegoś nowego – rzecz jasna damy wam znać.

Źródło: Engadget, Gadget Helpline

podobne treści