newssmartfony

Plotki: kolejna porcja zdjęć nowego smartfona HTC One

To już chyba pewne. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia prasowe nowego smartfona HTC o dumnym kryptonimie One (wcześniej M7). Hasło na dziś: absolutny brak zaskoczeń.

Przedpremierowa gorączka trwa w najlepsze – media odliczają już godziny do rozpoczęcia konferencji, na której odbędzie się oficjalna prezentacja nowej słuchawki HTC z coraz bogatszej serii One. Niestety, wszystko wskazuje na to, że zagraniczni plotkarze wykazali się tym razem niemal stuprocentową skutecznością. Treść dotychczasowych przecieków jest na tyle zbieżna, że tylko cud mógłby sprawić, by na nadchodzącej imprezie zdarzyło się cokolwiek niespodziewanego.

Redakcja francuskiego portalu NowhereElse opublikowała na swoich łamach kolejne, prawdopodobnie oficjalne zdjęcia nowego smartfona HTC, które w zasadzie nie zaskakują nas w absolutnie żadnym punkcie. Cóż możemy z nich wywnioskować? Ano, przede wszystkim to, że urządzenie ukaże się na rynku w dwóch różnych wariantach koloru obudowy (białym i czarnym) i że będzie wyglądało mniej więcej tak samo, jak na większości fotek, z którymi mieliśmy do czynienia w ciągu kilku ostatnich tygodni. Co ciekawe, w odróżnieniu od poprzednich przecieków, tym razem mamy okazję zapoznać się także z wyglądem jego „pleców” – dotychczasowe fotki koncentrowały się wyłącznie na froncie nowej słuchawki HTC.

Póki co, wszelkie nieoficjalne doniesienia warto rzecz jasna traktować z odpowiednim dystansem. Tym niemniej – nie wydaje mi się, by tak wielka ilość bardzo zbieżnych plotek ostatecznie nie znalazła odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jeśli tylko nie jest to jakiś majstersztyk w wykonaniu marketingowców tajwańskiej firmy, tak właśnie będzie wyglądać nowy smartfon HTC – One.

Podoba wam się?

Zdjęcie pochodzi z serwisu Gizmodo.com

podobne treści