newssmartfonyWiadomość główna

Plotki: Jeszcze jeden Windows Phone między wersjami 7.8 i 8?

To ci dopiero niespodzianka. Dotychczas przypuszczaliśmy, że użytkownicy części starszych urządzeń z Windowsem Phone 7 na pokładzie otrzymają update najwyżej do wersji 7.8 mobilnego OS-u ze stajni giganta z Redmond. Okazuje się jednak, że wiedza ta może wcale nie być tak precyzyjna, jak nam się zdawało. Najnowszy przeciek z obozu Nokii sugeruje, że między WP 7.8 a 8 istnieje… jeszcze jeden, bliżej nieokreślony wariant Windows Phone OS.

Powyższy screenshot pojawił się wczoraj na łamach niemieckiego portalu WParea. Sugeruje on, że Microsoft pracuje w ukryciu nad przygotowaniem jeszcze jednej wersji Windows Phone’a – nazwanej na razie, dość tajemniczo, 7.x. Oznacza to – ni mniej, ni więcej – że starsze smartfony z WP otrzymają (po 7.8) jeszcze jeden, na razie bliżej nieokreślony update z jeszcze mniej konkretną zawartością. I tyle – być może wkrótce przekonamy się cóż takiego będzie.

Wygląda na to, że Microsoft jednak nie zamierza całkowicie porzucać posiadaczy starszych Windows Phone’ów. Zobaczymy, jak zatem spróbuje ich udobruchać.

[WParea via Engadget]

podobne treści