news

Plotki: iPhone 7 już teraz trafił do fabryk

Zwykle w okolicach lipca Apple zaczyna produkować urządzenia, które oficjalnie zadebiutować mają jesienią. W tym roku jest jednak inaczej. Jak donosi OnLeaks, fabryki Pegatrona już teraz zaczęły produkcję iPhone’ów 7.

Przynajmniej w wersji wyposażonej w ekran o przekątnej 4,7 cala. Według źródeł Onleaks, Pegatron już teraz rozpoczął produkcję mniejszej wersji kolejnej odsłony iPhone’a. Linie produkcyjne nie pracują jeszcze pełną parą, ale najprawdopodobniej zmieni się to w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Rozpoczęcie masowej produkcji iPhone’ów 7 już teraz, a nie w lipcu, jak miało to miejsce w przeszłości, może świadczyć o kilku rzeczach. Przede wszystkim może zakładać, że Apple chciałoby, by w dniu premiery stan magazynowy mniejszej wersji iPhone’a 7 (większą ma produkować Foxconn), był większy niż dotychczas. Czy oznacza to, że Cupertino rozważa szerszą niż zwykle premierę? Na razie tego nie wiadomo. Drugą możliwością jest wcześniejsza premiera iPhone’a 7, ale wydaje się, że szanse na to są raczej minimalne.

Premiery iPhone’ów 7 spodziewamy się we wrześniu. Według krążących już teraz plotek, będą one sprzedawane w dwóch wersjach – z ekranem o przekątnej 4,7 cala, oraz z ekranem o przekątnej 5,5 cala.

podobne treści