newssmartfony

Plotki: Huawei Ascend P6 najcieńszym smartfonem świata?

Chińczycy śrubują kolejne rekordy. Francuski portal Nowhere Else twierdzi, że dotarł do kolejnych, bardzo dokładnych zdjęć smartfona Huawei Ascend P6, który będzie aspirować do miana najcieńszej słuchawki świata.

Według doniesień francuzów – słuchawka będzie dysponować sporym, 4,7-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1280 na 720 pikseli i będzie zamknięta w cienkiej, zaledwie 6,18mm obudowie z aluminium. Choć Huawei dotąd nie ujawniło oficjalnej specyfikacji swego nowego dzieła – na podstawie zdjęć możemy wywnioskować, że informacje NE są najprawdopodobniej prawdziwe bądź bardzo bliskie rzeczywistości.

Urządzenie zostanie pokazane światu już 18 czerwca i prawie na pewno ukaże się na rynku jeszcze przed końcem tego roku. Słuchawka powinna być dostępna w przynajmniej w kilku wariantach kolorystycznych (białym, czarnym i różowym), a w jej wyposażeniu raczej nie zabraknie miejsca dla dwóch slotów na karty SIM i slotu kart micro SD. Zobaczcie sami.

Ze swojej strony dodam, iż mam nadzieję, że w specyfikacji smartfona znajdzie się odpowiednio pojemna bateria, która będzie utrzymać je przy życiu dłużej niż przez kilkadziesiąt minut. W innym wypadku – jego odchudzanie będzie wyłącznie sztuką dla sztuki.

podobne treści