newssmartfony

Plotki: holenderski oddział LG przypadkiem ujawnił specyfikację smartfona LG G3

A więc wszystko jest już w zasadzie pewne. Na kilkanaście godzin przed oficjalną premierą smartfona LG G3, holenderski oddział firmy ujawnił za pośrednictwem swej strony internetowej bardzo prawdopodobną, ostateczną specyfikację nowego flagowca LG. Czego możemy spodziewać się po kolejnym cacku z Korei?

Ano, najogólniej rzecz ujmując, niczego zaskakującego. Treść niefortunnej publikacji Holendrów stanowi niemal idealną kopię znakomitej większości doniesień najróżniejszych mediów branżowych, które od pewnego czasu przerzucały się zbieżnymi informacjami na temat możliwej specyfikacji słuchawki. Według danych udostępnionych na chwilowo zablokowanej stronie firmy, pod maską urządzenia znajdziemy m.in. duży, 5,5-calowy wyświetlacz QHD LCD o imponującej rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli, potężny, czterordzeniowy procesor Qualcommu: Snapdragon 801, świetną, 12-megapikselową kamerę główną z optycznym stabilizatorem obrazu, a także mocną, wymienialną, 3000 mAh baterię. Na papierze, kawał niebywale prądożernej bestii.

Jedyną niespodzianką zaserwowaną nam przez holenderski oddział LG wydaje się być wzmianka o pojemności pamięci operacyjnej smartfona. Według pierwszych doniesień, nowe cacko LG miało zostać wyposażone w aż 3 gigabajty RAM-u, ale z wyciekłych do sieci danych wynika, iż ostatecznie w jego wnętrzu znajdzie się miejsce jedynie dla dwóch gigabajtów pamięci tego typu.

Z pozostałych, wciąż niepotwierdzonych doniesień mediów możemy wywnioskować, że na pokładzie G3 znajdziemy także także 16 GB wbudowanej pamięci oraz slot na karty micro SD, który potencjalnie umożliwi dostęp aż do 2 TB ponadstandardowych plików. Całość robi naprawdę bardzo, ale to bardzo solidne wrażenie.

Oczywiście, warto pamiętać, że jak na razie mamy do czynienia ze zbiorem całkowicie nieoficjalnych wiadomości. Niemniej, biorąc pod uwagę miejsce ich pierwotnej publikacji, chyba nie należy spodziewać się żadnych niespodzianek. Tak czy inaczej, wszystkiego dowiemy się już dzisiaj.

Źródło: Engadget.com

podobne treści