newssmartfonytablety

Plotki: Apple notuje opóźnienia w pracach nad iOS 7

Czy Cook i spółka zdążą na czas? John Gruber, twórca bloga Daring Fireball i człowiek od lat związany z Apple, poinformował, że prace nad kolejną odsłoną mobilnego OS-u giganta z Cupertino, iOS 7, notują pewne opóźnienia w stosunku do planu przyjętego jakiś czas temu przez kierownictwo firmy.

O jakich opóźnieniach mowa? Tego na razie nie wiadomo. Według doniesień Grubera – na drodze zespołu pracującego nad przygotowaniem nowej wersji iOS pojawiły się bliżej nieokreślone przeszkody, które dość poważnie zagrażają terminowej premierze systemu zaplanowanej na nadchodzącą imprezę Worldwide Developer Conference. By uniknąć ewentualnego opóźnienia – Apple zaprzęgło do pracy ludzi zajmujących się na co dzień rozwojem innego systemu firmy, OS X 10.9

Z tego co słyszałem: prace nad iOS 7 opóźniają się i Apple ściąga do pomocy inżynierów pracujących nad OS X 10.9.

O ile mnie pamięć nie myli (a zdarza jej się to dość często, więc możecie mnie poprawić), to już nie pierwszy raz gdy Apple ściąga do pomocy przy iOS ludzi związanych z rozwojem OS X. Podobna sytuacja miała już miejsce w 2007 roku, gdy Mac OS X 10.5 Leopard zanotował kilkumiesięczne opóźnienie z powodu zbliżającej się premiery iPhone’a.

Czyżby i tym razem Apple szykowało coś równie dużego? Zobaczymy.

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści