news

PlayStation TV: pierwszy telewizor 3D, który pokaże różny obraz dwóm wpatrzonym w niego graczom

Sony zaprezentowało na swoim stanowisku na targach E3 telewizor stworzony dla graczy. 24-calowy ekran został tak skonstruowany, by był w stanie wyświetlać dwa rożne obrazy jednocześnie.

Nowe cacko wyprodukowane przez Sony to nie tylko koniec udręki wynikającej z konieczności zasłaniania dłonią oczu w trakcie ustawiania statków przez drugiego gracza, lecz przede wszystkim koniec trybu „podzielonego ekranu”, który w przypadku niektórych gier kompletnie pozbawiał frajdy. Teraz obaj będą widzieć dwa różne obrazy wyświetlające się na jednym ekranie. Jest tylko jeden warunek: muszą założyć na nos okulary 3D.

Przypominający swoim wyglądem konsolę PSPgo 24-calowy telewizor został wyceniony przez producenta na 500 dolarów. Wraz z nim znajdziemy w pudełku grę Resistance 3 oraz parę wspomnianych okularów. Za każdą następną przyjdzie zapłacić 70 dolarów (pod warunkiem, że będzie wam zależeć na brylach z logo Sony).

podobne treści

  • abd

    przydało by się coś takiego ,niezły pomysł

  • abraczek

    tak tak a ciekawe co z dźwiękiem

  • g

    @abraczek: sluchawki ? Udalo sie rozwiac fundamentalny problem grania na jednym telewizorze przez dwie osoby. Watpie zeby dzwiek byl problemem