news

PlayStation 3 dostanie nowe bebechy

Andriasang
donosi o planie zaktualizowania podzespołów kolejnej partii konsol PlayStation 3. Jest przynajmniej kilka dobrych powodów, dla których będzie warto ją kupić i jeden, który ma wiele wspólnego z dobrze znanym nam hakerem Geohot.

Lista zmian obejmuje zmniejszenie poboru mocy z 230 do 200 watt, który oznacza nie tylko możliwość zaoszczędzenia kilku groszy, lecz również mniejszą ilość wydzielanego ciepła. Ekolodzy się ucieszą. Zmianie na lepsze ulegnie również waga konsoli (2,6 zamiast 3kg) z 320GB dyskiem, którą dodatkowo pozbawi się diod.

To, co ucieszy najbardziej posiadaczy płyt z grami na PlayStation 2, to wsteczna kompatybilność odświeżonej i oznakowanej jako CECH-3000B konsoli Sony. Najmniej zadowolone będą osoby chcące złamać odchudzoną PS3 przy pomocy klucza, którego autorem jest pozwany przez Japończyków haker Geohot. Oznacza to koniec (przynajmniej na jakiś czas) możliwości uruchomienia pirackich wersji gier na najnowszym modelu PlayStation 3.

Coś za coś? Mi się te zmiany podobają. A wam? #!#ankieta#!# [Kotaku]

podobne treści

 • wintotunibedzie

  nic mi się tu nie podoba a tym bardziej żałosny tytuł tego pseudoartykułu.

 • paul.radej

  „Oznacza to koniec (przynajmniej na jakiś czas) możliwości uruchomienia pirackich wersji gier na najnowszym modelu PlayStation 3.” osoba łamiąca systemy sprzętowe ma głównie na celu uruchamianie własnych aplikacji na nich, pirackie gierki to najczęściej efekt uboczny.

 • jarecki

  Co za bzdury… Jakie 200W? tyle to zżerała może pierwsza wersja FAT .

  poprzednia CECH-25xxB: typical power consumption 60W, max to 85W

  więcej info:
  http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3_hardware

 • sportsbts

  – profesjonalne typy tenisowe

  – ciekawe informacje

  – mecze do ściągnięcia

  http://betting-sports-winner.blogspot.com/

 • dymitriarch

  a już myślałem że mają do zaoferowania jakąś gamę kolorystyczną
  hmm to by się przydało ( wybierz kolor konsoli z palety RAL :) )

 • szymano

  I tak kupię ps3 z fw 3.55 max do kompletu z 500gb hdd na gierki i programy ,mam już ps2 z 400gb hdd i zamiata, reszta mnie nie obchodzi :)