grynews

Płatności przez SMS już dostępne w sklepie The Sims 3 Store!

Fani gry The Sims 3 mogą teraz kupować akcesoria go gry płacąc przy użyciu telefonów komórkowych. W sklepie The Sims 3 Store można doładować punkty SimPoints nie tylko za pomocą karty kredytowej czy dostępnych w sklepach kart doładowujących SimPoints, ale również płacąc SMSem.
 
Aby wykorzystać swoją komórkę do wykonania transakcji, należy wejść do sklepu The Sims 3 Store, zalogować się a następnie klinkąć w banner oznaczony „Kupuj Simpoints przez telefon komórkowy”. Po wybraniu pakietu punktów (dostępne pakiety to 650 i 825 punktów) należy podać numer swojego telefonu komórkowego, poprzedzony cyfrą zero (np: 0123456789) i odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość, wysyłając wiadomość tekstową o treści „ZAPLAC”. Konto zostanie zasilone o punktami SimPoints automatycznie w ciągu kilkunastu sekund.
 
Sklep The Sims 3 Store to miejsce w internecie, w którym można zakupić setki przedmiotów do gry The Sims 3: gotowe zestawy obiektów oraz pojedyncze akcesoria: meble, stroje i nowe fryzury. Oferta sklepu zawiera także obiekty darmowe i promocyjne. Więcej znajdziecie na stronie

podobne treści