gadżety

Zabawki iTikes pasują do iGadżetów, a ty oddasz dziecku iPada

Rodzice, którzy już pogodzili się z faktem, że ich smartfon i tablet to ulubione zabawki ich dzieci, koniec rozmowy, być może zainteresują się „przejściówkami”, dzięki którym iPad i iPhone robią się bardziej przyjazne dzieciom. I nieco bezpieczniejsze.

Kolekcja iTikes firmy Little Tikes składa się z klawiatury, mapy, mikroskopu oraz sztalugi. Wszystkie wykonano z plastiku i zaprojektowano tak, by pasowały do urządzeń z iOS.

Bez iPhone,’a iPada lub iPoda Touch zabawkami nadal można się bawić, ale pełna wersja składa się z iTikes oraz iGadżetu z wgraną darmową aplikacją iTikes.

Na przykład klawiatura iTikes (50 funtów) działa jak zwykły syntezator, ale w połączeniu z iPadem ułatwia naukę nut. Mikroskop iTikes (75 funtów) umożliwia podziwianie okazów owadów, ale z iPadem staje się centrum naukowych, interaktywnych prezentacji. Sztaluga iTikes (50 funtów) z iPadem umożliwia uzyskiwanie dodatkowych efektów wizualnych, zapisywanie i wysyłanie rysunków. Mapa iTikes (60 funtów) jest ciekawa sama w sobie, ale z iPhonem lub iPodem Touch daje dostęp do map, animacji i zdjęć z technologią rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Zabawki pojawią się w sprzedaży w najlepszym momencie dla sprzedawcy, czyli przed Bożym Narodzeniem. [Gizmag, iTikes]

podobne treści