newssmartfony

Pixel 3 i problemy z migotaniem ekranu

Kiedy Google zabiera się za swoje flagowe telefony, za każdym razem podchodzi do nich, jakby miały być swego rodzaju „wzorcem z Sèvres” dla wszystkich urządzeń z Androidem. Nie bez przyczyn. Problem w tym, że nawet Google nie jest w stanie uniknąć wszystkich wpadek.

Nie inaczej jest w przypadku serii Pixel, której zarówno pierwsza jak i druga generacja nie była pozbawiona irytujących wad, a której najnowsza odsłona zadebiutowała niedawno.

Jak donoszą użytkownicy, ekrany smartphone’ów Pixel 3 nie działają w taki sposób, w jaki powinny. Według historii publikowanych przez niektórych z nich w serwisie Reddit, zdarzają się sytuacje, w których część ekranu rozbłyskuje jasnym światłem, podczas gdy reszta ekranu pozostaje ciemna.

Dlaczego tak się dzieje? Na razie trudno powiedzieć, natomiast cień podejrzenia spadł na błąd w jakiś oprogramowaniu, ponieważ zauważono, że problem ten występuje w urządzeniach, na których zainstalowano listopadową aktualizację bezpieczeństwa.

Google na razie nie oficjalnie nie odniosło się do tej sprawy, ale według użytkownika, który zgłosił problem, firma po prostu wymieniła mu telefon na nowy.

podobne treści