film

Pixar wyjaśnia, czym są głosy w naszych głowach. Zwiastun W głowie się nie mieści

Disney Pixar, czyli studio odpowiedzialne za animacje, które łącznie zdobyły dwanaście Oscarów, przygotowuje kolejny projekt. W głowie się nie mieści zostanie nakręcone przez Pete’a Doctera, autora Potworów i spółki oraz Odlotu. Zwiastun bajki, która trafi do polskich kin w lipcu przyszłego roku do zobaczenia poniżej:

 

Dorastanie może się okazać nie lada wyzwaniem. Nie inaczej jest w przypadku Riley, której życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej ojciec otrzymuje ofertę pracy w nowym mieście – San Francisco. Jak wszystkimi, działaniami Riley kierują emocje – Radość, Strach, Złość, Obrzydzenie i Smutek. Emocje mieszkają w Centrum Dowodzenia, zlokalizowanym w umyśle Riley, gdzie starają się pomóc dziewczynce w podjęciu najlepszych decyzji każdego dnia. Próby dostosowania się Riley do życia w zupełnie nowym miejscu, w Centrum Dowodzenia zaczyna wrzeć. Pomimo tego, że Radość, która jest główną i najważniejszą emocją dziewczyny, stara się spoglądać na wszystko pozytywnie, emocje nie potrafią dogadać się, jak najlepiej przejść przez okres dostosowania do nowej rzeczywistości.

Swoich głosów na potrzeby animacji użyczą Amy Poehler (Legenda telewizji 2: Kontynuacja, serial Parks & Recreation), Bill Hader (Jaja w tropikach, Faceci w czerni 3), Lewis Black (Farsa pingwinów, Drabina Jakubowa), Mindy Kaling (40-letni prawiczek, Jeszcze dłuższe zaręczyny), Phyllis Smith (Zła kobieta, serial Biuro) i John Ratzenberger (WALL-E, Uniwersytet Potworny). Polska premiera wyreżyserowanej przez Pete’a Doctera animacji zaplanowana została na 1 lipca 2015 roku.

podobne treści