news

Pisanie w ciemności? Teraz to możliwe!

Dzięki technologii inteligentnego podświetlenia Logitech K800 zapewnia komfort pisania nawet w ciemności.
Bezprzewodowa klawiatura Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 -zastosowano w niej innowacyjną technologię podświetlenia klawiszy.  Klawiaturę wyposażono w zestaw czujników światła i ruchu, automatycznie regulujących natężenie podświetlenia.

„Bezprzewodowa klawiatura K800 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią zarówno nowoczesne wzornictwo, jak i funkcjonalność.” – powiedział Denis Pavillard, Vice President Product Marketing for Keyboards and Desktops w firmie Logitech. „Urządzenie wyposażyliśmy w szereg zaawansowanych rozwiązań m.in. inteligentne podświetlenie, technologię Logitech Unifying oraz działające w systemie PerfectStroke klawisze Logitech Incurve.”

W K800 zastosowano wydajną baterię oraz inteligentny system zarządzania energią, zintegrowany z wbudowanymi w klawiaturę czujnikami światła oraz ruchu. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może korzystać z podświetlenia i pracować na K800 nawet przez 10 dni, bez konieczności ładowania (realny czas pracy baterii może się różnić 
w zależności od stopnia zużycia, ustawień oraz warunków otoczenia). Bateria może być również zasilana w trakcie pracy na komputerze. Wystarczy jedynie podłączyć klawiaturę do portu USB za pomocą dołączonego do zestawu kabla micro USB. Logitech K800 zapewnia również wyjątkowy komfort użytkowania. A wszystko to dzięki klawiszom Logitech Incurve działającym w oparciu o technologię PerfectStroke. Klawisze Logitech Incurve mają lekko zaokrąglone brzegi i wklęsłą powierzchnię, dzięki czemu palce sprawnie poruszają się po klawiaturze nawet podczas pisania przez wiele godzin. Dodatkowo, litery i znaki na klawiszach są niezwykle trwałe i nie ścierają się w trakcie użytkowania.  

#!#photo2#!#

Wireless Illuminated Keyboard K800 to także najnowsza propozycja z linii produktów, wykorzystujących technologię Logitech Unifying. To innowacyjne rozwiązanie Logitech sprawia, że nie musisz się martwić brakiem wolnego portu USB. Teraz, korzystając z myszy, klawiatury oraz innych akcesoriów komputerowych opatrzonych symbolem Logitech Unifying, wystarczy podłączyć do komputera jeden niewielki odbiornik. Ponadto, zastosowana w klawiaturach technologia łączności bezprzewodowej Logitech Advanced 2.4 GHz pozwala wyeliminować opóźnienia i przerwy w transmisji. 

Klawiatura Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800 będzie dostępna w sprzedaży detalicznej od września 2010 w sugerowanej cenie 439 PLN.

podobne treści

 • michal9393

  podświetlany klawisz ? żadna nowość,
  mam klawiature Razer Lycosa i też mi się świeci ,

 • krzychooooo

  jeśli ona jest innowacyjną, to co ja mam dopiero w domu?? kiedyś zastanawiałem się czemu jest tak mało komentarzy na gizmodo i teraz zrozumiałem, że nikt tego nie czyta, bo tu same bzdury można znaleźć.

 • miszka

  Stare jak świat! Była już taka podobna klawiatura od LG! Problemy tylko z nią bo spacja nie kontaktuje w paru miejscach i trzeba pisać specyficznie. Tańsza lampka nocna