news

Piles for Windows będzie trzymał pod ręką ostatnio używane pliki

Stosy dla Windows 7 jest narzędziem zarządzającym plikami, trzymającym wszystkie ostatnio stworzone lub modyfikowane (w tym również ściągnięte z sieci) pliki w jednym miejscu – nad paskiem zadań. A wszystko to w bardzo schludnej i funkcjonalnej formie.

Po zainstalowaniu Piles for Windows (PoW) zobaczysz nową ikonkę na pasku zadań, przymocowaną (domyślnie) do folderu „Moje Dokumenty”. Kliknij na nim prawym przyciskiem myszki by stworzyć nowy stos, który będąc przypiętym do innego folderu (na przykład: BitTorrent Downloads) wyświetlać będzie wszystkie nowe lub zmieniane w nim pliki. Oznacza to koniec mizernego szukania pliku worda, który przed chwilą zapisaliśmy, ale nie wiemy gdzie dokładnie.

Filmik poniżej lepiej ode mnie wytłumaczy działanie Stosów:

Piles for Windows jest freewarem dostępnym tylko dla (jak sama nazwa skazuje) Windowsa 7. Link do niej znajdziecie tutaj. [Jason Fitzpatrick/giz, Piles for Windows, gHacks]

podobne treści

  • pawlowicz.tomek

    Stacks z MacOS X?

  • Anonim

    nei wiem jak w win 7 ale w vista jest taka opcja (otwieranie ostatnio używanych plików) domyślnie tylko w menu start (chyba trzeba ją włączyć w opcjach)

  • Antek Korzeniowski

    w xp również dostępna – moje ostatnie dokumenty…