film

Pierwszy zwiastun Więźnia labiryntu, adaptacji powieści Jamesa Dashnera

20th Century Fox opublikowało pierwszy zwiastun do Więźnia labiryntu, adaptacji bestselleru Jamesa Dashnera. Jest to kolejny po Niezgodnej film, który wygląda bardzo podobnie do Igrzysk śmierci i ma nadzieję zyskać podobną sławę jak opowieść o przygodach Katniss Everdeen. Do zobaczenia poniżej:

 

Kiedy Thomas (Dylan O’Brien) budzi się uwięziony w ogromnym labiryncie z grupą innych ludzi, nie posiada żadnych wspomnień świata zewnętrznego poza dziwnymi snami, których „bohaterem” jest tajemnicza organizacja znana pod nazwą W.C.K.D. Jedyną szansą na odkrycie swojej przeszłości i ucieczkę z labiryntu jest połączenie fragmentów układanki, którymi są sny oraz porozrzucane po labiryncie wskazówki.

W filmie występują Dylan O’Brien (Stażyści, serial Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Will Poulter (Millerowie, Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu), Thomas Brodie-Sangster (Ostatnia klątwa, Jaśniejsza od gwiazd) oraz Aml Ameen (Kamerdyner, Red Tails). Reżyserem adaptacji powieści Dashnera jest Wes Ball (Ruin, A Work in Progress), a film trafi do polskich kin 19 września tego roku.

podobne treści