filmnews

Pierwszy zwiastun Transformers: Age of Extinction w lutym?

Produkcja zakończona, a pierwsze zdjęcia z Transformers: Age of Extinction pojawią się, według oficjalnej strony reżysera serii, Michaela Bay’a, podczas Super Bowl. Oprócz tego, w notatce prasowej (tłumaczenie poniżej) zamieszcza wyjaśnienia odnośnie domniemanych komentarzy na temat filmów Transformers.

Rozmawianie z reporterami na planie jest uciążliwe. Dlaczego? Bo często biorą twoje słowa i przerabiają je tak, jak im się podoba. A potem zaczyna się leniwa gra, w której informuje się o tym, o czym informowali inni, co ja powiedziałem, i nagle staje się z tego przekręcona, internetowa prawda. Dlatego też marnuję czas, by wyjaśnić moje stanowisko i co powiedziałem, ponownie.

 

Nie ‚przepraszałem’ za żaden z filmów Transformers. Nie powiedziałem, że kręciłem ostatnie trzy filmy ‚mniej cool’ niż czwartą część serii. Mówiłem tylko i wyłącznie o stylu i tonie kamery. Dokładnie powiedziałem, że pierwsze Transformers było kręcone na ‚przedmieściu’, nie próbując być cool z jakimiś filmowymi błyskami. Chciałem, by dawały wrażenie, że może się to zdarzyć w każdym ogródku w Stanach Zjednoczonych.

 

To, wreszcie, prowadzi mnie do punktu, w którym chcę powiedzieć fanom Transformers, że zakończyliśmy pięcio i pół miesięczny okres zdjęć. Wróciliśmy z mięsięcznych zdjęć w Chinach, gdzie ja i moja ekipa mieliśmy świetną zabawę. Było to cudowne doświadczenie, kocham ten kraj. Obsada była fantastyczna i współpracowało się z nimi bardzo fajnie. Pracujemy ciężko tnąc film. Myślę, że pierwsze kawałki pojawią się w czasie Super Bowl, a teaser zaraz po tym.

 

I tak, jestem bardzo podekscytowany nowym filmem.

 

Michael

Transformers: Age of Extinction to pierwsza część serii, w której nie wystąpi główny aktor z trzech poprzednich odsłon, Shia LaBeouf, w zamian za to widzowie dostaną takich aktorów, jak Mark Wahlberg (Sztanga i cashFighter), Jack Reynor (What Richard Did), Nicola Peltz(Ostatni Władca Wiatru), Stanley Tucci (Igrzyska ŚmierciDiabeł ubiera się u Prady), Kelsey Grammer(FrasierX-MenOstatni bastion), Sophia Myles (UnderworldOutlander), Li Bingbing (Resident Evil: RetrybucjaZakazane królestwo), T.J. Miller (NiepowstrzymanyProjekt: Monster i Titus Welliver (Człowiek na krawędziMiasto złodziei), a premiera zapowiedziana jest na 27 czerwca 2014 roku.

Źródło: MichaelBay.com

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści