film

Pierwszy zwiastun drugiego sezonu Detektywa zapowiada czerwcową premierę

Sukces pierwszej serii Detektywa, brutalnej opowieści o dwójce całkowicie odmiennych przedstawicieli prawa spowodował, że niedługo po zakończeniu serialu twórcy zapowiedzieli, że powstanie drugi sezon. Inaczej, niż w przypadku zdecydowanej większości programów telewizyjnych, postanowiono, że fenomenalny duet Matthew McConaughey’a i Woody’ego Harrelsona zostanie zastąpiony nowymi postaciami, wrzuconymi w zupełnie nową historię. W lutym zadebiutowały w sieci pierwsze zdjęcia z planu drugiego sezonu hitowej produkcji HBO, a teraz możemy podziwiać pierwszy zwiastun mocno wyczekiwanej produkcji. Jak sprawdzi się nowa obsada? Przekonamy się w lipcu.

 

Dziwaczne morderstwo łączy ze sobą trzech przedstawicieli prawa i kryminalistę. Każdy z nich musi przeczesać sieć konspiracji i zdrady w zdradzieckich zakamarkach Kalifornii. Colin Farrell (Telefon, Pamięć absolutna) zagra Ray’a Velcoro, detektywa z przemysłowego miasta Vinci. W Franka Semyona, kryminalistę i przedsiębiorcy zagrożonego utratą dorobku całego życia wcieli się Vince Vaughn (Stażyści, Polowanie na druhny), a jego żonę, najbliższą mu osobę i mającą własne problemy zagra Kelly Reilly. Rachel McAdams (O północy w Paryżu, Sherlock Holmes) przypadła rola Ani Bezzerides, detektywa w chrabstwie Ventura, której nie w smak są niektóre zagrywki systemu, któremu służy. Taylor Kitsch (John Carter, Ocalony) zagra Paula Woodrough, weterana wojennego, policjanta z drogówki, który na swoim motocyklu jako pierwszy odkrywa miejsce zbrodni, rozpoczynając tym samym historię obejmującą trzy grupy przedstawicieli prawa, zbrodnie i miliardy dolarów.

Scenarzystą drugiego sezonu Detektywa jest ponownie Nic Pizzolatto, a pierwsze dwa odcinki wyreżyseruje Justin Lin. Obok głównych postaci, w produkcji wystąpią także James Frain (Tron: Dziedzictwo, Hrabia Monte Cristo), Michael Irby (Prawo zemsty, Szybcy i wściekli 5), Abigail Specner (Kowboje i obcy, Oz: Wielki i potężny), Leven Rambin (Percy Jackson: Morze potworów, Igrzyska śmierci), C.S. Lee (Nienarodzonyserial Dexter) oraz Rick Springfield (seriale Szpital miejscki i Californication). Premiera pierwszego odcinka zaplanowana została na niedzielę, 21 czerwca tego roku.

podobne treści