film

Pierwszy zwiastun animacji Spongebob: na suchym lądzie

Nickelodeon Animation Studio opublikowało pierwszy zwiastun kinowej wersji popularnej bajki o gąbce morskiej, pracującej w restauracji „Pod Tłustym Krabem”. Spongebob: na suchym lądzie trafi do Polski w drugiej połowie lutego. Zapowiedź bajki do zobaczenia poniżej:

 

Burger-Beard jest piratem poszukującym ostatniej strony z magicznej księgi, która pomoże mu w wprowadzeniu mrocznego planu w życie. Jest nią sekretna formuła na kraboburgery. Gdy całe Bikini Dolne jest w niebezpieczeństwie, Spongebob, Patryk, Pan Krab, Squidward Macka, Sandy Pysia i Plankton wyruszają na misję, która odbywać będzie się na lądzie. W celu sprowadzenia przepisu z powrotem i ocalenia miasta, drużyna musi odzyskać księgę i stać się bohaterami.

W filmie swoich głosów użyczą Tom Kenny (Transformers 3, Czerwony Kapturek – prawdziwa historia), Bill Fagerbakke (Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna, Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story), Rodger Bumpass (Potwory i spółka, Toy Story 2), Clancy Brown (Green Lantern, Superman/Batman: Wrogowie publiczni), Carolyn Lawrence (SpongeBob Kanciastoporty, Dżungla) oraz Antonio Banderas (Automata, Shrek Forever). Światowa premiera zaplanowana jest na 28 stycznia, jednak do polskich kin bajka trafi dopiero 20 lutego 2015 roku.

podobne treści