film

Pierwszy ryk Godzilli

Reboot Godzilli to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Mieliśmy już okazję zobaczyć potwora w zwiastunie, jednak było to zdecydowanie za mało dla fanów przerośniętego gada. Studio postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom i opublikowało plakat. Teraz Warner Bros. i Legendary Pictures ujawniło, jak będzie brzmiał nowy Kaiju. Ryk jaszczurki, która w nowej odsłonie będzie terroryzować San Francisco można usłyszeć poniżej:

 

Godzilla powraca w epickiej przygodzie, w której najbardziej znany potwór na świecie zostaje postawiony naprzeciw straszliwych kreatur, które, wsparte naukową arogancją ludzkości, zagrażają całej Ziemi.

Reżyserem filmu jest Gareth Edwards (Strefa X, Sądny dzień: Scenariusze końca świata), a w filmie występują Elizabeth Olsen (Oldboy. Zemsta jest cierpliwaMartha Marcy May Marlene), Juliette Binoche (Angielski pacjent,Zapiski z Toskanii), Sally Hawkins (Blue JasmineMoja łódź podwodna), David Strathairn (LincolnHemmingway i Gellhorn), Ken Watanabe (Listy z Iwo Jimy, Incepcja), Aaron Taylor-Johnson (Kick-AssSavages: Ponad bezprawiem), Bryan Cranston (serial Breaking BadOperacja Argo) i Richard T. Jones (Super 8Telefon). Film zadebiutuje na ekranach kin 16 maja 2014 roku, prawie 60 lat po premierze oryginalnej opowieści o genetycznym monstrum.

podobne treści