news

Pierwszy oficjalny zwiastun ostatniego „Batmana” Nolana!

Tydzień temu we wtorek zadebiutował pierwszy oficjalny plakat do niestety już ostatniej części trylogii Batmana nakręconej przez Christophera „Lubię jak coś się wali” Nolana. Tym razem mamy dla was pierwszy zwiastun, w którym nie brakuje smaczków.

Oprócz fatalnie wyglądającego Jima Gordona, w najnowszej zajawce filmu „Dark Knight Rises” zobaczymy gigantycznego Zgubę i ujęcie walących się bloków, których ułożenie przypomina emblemat Mrocznego Rycerza:

Wracając do samych aktorów: Batmana po raz trzeci zagra Christian Bale, sympatycznego szefa policji genialny Gary Oldman (czy on kiedyś zagrał słabo?), Zgubę znany ze świetnej roli głównej w filmie „Bronson” Tom Hardy (znowu przypakował), zaś nieobecną w zwiastunie Kobietę Kota bardzo estetyczna Anne Hathaway. Nie mogło zabraknąć również aktorów: Michaela Caine’a, Liama Neesona oraz Morgana Freemana.

Film wejdzie do kin dopiero za rok, 20 lipca. Nie mogę się doczekać! [Autorem ksywy reżysera jest Michał Jankowski – dziękuję!]

podobne treści

 • a

  mozna po normalnemu napisac – o jakiego Zgube chodzi?

 • Michał Szabłowski

  w komiksie występował tylko jeden Zguba…

 • p.surmacz

  chodzi o Bane’a, ale ktoś bardzo chce być zgodny z ustawą o języku polskim… albo z translatorem :P

 • Michał Szabłowski

  Ustawa o języku polskim nie nakazuje tłumaczenia imion postaci z komiksów, zaś gdybym używał translatora (tłumacza), to prędzej wybrałbym ksywę Zmora. Wszelkie ewentualne skargi proszę kierować do osoby, która robiła tłumaczenie do polskiej wersji filmu „Batman i Robin”

 • Tomek Skibiński

  Mmm muzyka niszczy wszystko! Geniusz Zimmera.