news

Pierwszy na świecie pełnometrażowy film nagrany iPhonem 4 pochodzi z Polski

Beata Tyszkiewicz, która wspiera projekt i pojawia się w nim jako gość specjalny mówi – „Propozycje nawet bardzo młodych ludzi, którzy chcą zrealizować swój plan, są wyjątkowo interesujące. Zawsze mogę poświęcić swój czas i czegoś się od nich nauczyć a może przydam się ze swoim doświadczeniem”. Panią Beatę można zobaczyć już w zapowiedzi filmu. Aktorka tak opowiada o pierwszych godzinach pracy przy produkcji – „Wszystko przebiegło sprawnie i w luksusowych warunkach. Na planie nie zaskoczyło mnie nic, może jedynie to, że dostałam wielki bukiet czerwonych róż”.

#!#photo2#!#

Początkowo amatorski projekt z czasem przerodził się w profesjonalną produkcję, do której wciąż przyłączają się filmowi zawodowcy. Wszyscy Partnerzy i ponad 100 współpracowników włączyło się w projekt zrzekając się wynagrodzenia. Teraz, aby zrealizować film do końca, tak by widzowie mogli zobaczyć go w finalnej wersji w kinach, twórcy będą potrzebowali wsparcia mediów, sponsorów i internautów. 
#!#photo3#!#

„Czy ten projekt doprowadzi do zmiany mojego życia? Czy doprowadzi do zmiany życia młodych artystów, których zaprosiłem do udziału? Osób, które pracują przy projekcie? … Wszystko w Waszych rękach!”  – mówi pomysłodawca i producent projektu Łukasz Jacek Jakóbiak, który śmiało realizując swoje marzenia w trailerze umieścił odważny komunikat specjalny do … Lady Gagi.
#!#photo4#!#

Łukasz to człowiek, który przetarł drogę kreatywnemu szukaniu pracy poprzez wywieszenie 18 metrowego CV przed firmą, w której chciał pracować. Jakóbiak, który do tej pory nie miał nic wspólnego z produkcją filmową, jest przykładem na to, że można przekraczać bariery i kreować swój świat wyznaczając nowe trendy. Udowadnia tym samym, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Strona internetowa projektu: www.mojmalymanhattan.com lub www.myminimanhattan.com
Informacje o projekcie:

„Mój Mały Manhattan” – To historia Kacpra, 25 letniego homoseksualisty, który przekonuje się jak wielka miłość, poprzez ból i zdradę, może doprowadzić do bycia szczęśliwym. Film pokazuje jak jedno zdarzenie w życiu człowieka wpływa na jego dalsze losy i wybory. W główne filmowe postaci wcielają się: młody aktor Jakub Mróz jako Kacper oraz Sebastian Grek w roli Macieja, który widzom znany jest między innymi z takich seriali jak „M jak Miłość”, „Klan” czy „Samo  Życie”. W trailerze zobaczymy też Jadwigę Gryn (m.in. „M jak Miłość”, „Plebania”) i Tomasza Czaplarskiego. Gościem specjalnym projektu jest Beata Tyszkiewicz.

podobne treści

 • no

  No to teraz pora na film o dendrofilach nagrany Jakimś Androidem. bleee

 • Anita12

  A ja się pytam dlaczego o GEJU? Gdzie przy wyborze gułównego bohatera była RADA RADIOFONI I TELEWIZJII, DOROŚLI! Ten wasz TUSK i KOMOROWSKI pozwalają na takie rzeczy. TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI. Przecież ten film będą oglądały DZIECI. RODZICE nie mogą pozwolić im na oglądanie tego!

 • Anonim

  eeeee, to chyba sarkazm był co?

 • Anonim

  eeeee, to chyba sarkazm był co?

 • maciek.matrix

  Anita12 chyba ci się caps lock popsuł ;p. Idź sobie bronić krzyża aa zapomniałem dziś go usunęli . Odnośnie iPhone’a to bardzo ciekawy post chyba sam się wezmę za kręcenie filmów moją 4-ką : )

 • kublon1

  USUENLI KRZYŻ ?! :D

 • katolik

  Na zdjęciu wyżej widać kto pomaga w „kręceniu w..a” – ITI G(ej) Int. Chciałem kupić iPhona. Trudno rezygnuję!

 • bum3r

  Krecone na Rondo ONZ 1 – czy w Warszawie naprawde nie ma juz innych ciekawych miejsc do robienia filmow?

 • Anonim

  Jak was tak boli to, że film będzie o homoseksualistach to go nie oglądajcie, ale też z góry nie krytykujcie. W kinach był film ” I Love You Phillip Morris”, też o homoseksualistach a jakoś nikt nie narzekał. Nie było manifestacji, że będą go dzieci oglądać:) a sam film zapowiada się świetnie, przynajmniej ktoś próbuje zrobić coś nowego, w czym mogą pokazać swoje umiejętności młodzi ludzie:)nie zakładajcie, że jak to produkcja polska to będzie chłam;/ dajmy się innym wykazać;)