news

Pierwsze zrzuty ekranowe Ice Cream Sandwich

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że kolejny Android pojawi się szybciej, niż zapowiadano, a już dzisiaj zobaczyliśmy podobno autentyczne zdjęcia Ice Cream Sandwich. Android jest teraz niebieski!

Jak widać, dominującym kolorem w Ice Cream Sandwich jest niebieski. Ogólnie wygląd interfejsu został odświeżony – nowy pasek powiadomień, odmieniona lista aplikacji. Dowiedzieliśmy się także, że aparat obsługuje teraz tryb panoramiczny. Ice Cream Sandwich na zrzutach działa na Nexusie S – można się spodziewać, że rodzina Nexusów otrzyma aktualizację pierwsza.

Jeśli zrzuty ekranowe są prawdziwe, to nie czeka nas rewolucja. Zwykłe, kosmetyczne zmiany – ale na dobrą sprawę, czego można oczekiwać?

[RootzWiki, Android Police]

podobne treści

 • Desireowiec

  czego można się spodziewać? hmm.. może stabilności, niezawodności, lepszej obsługi pamięci RAM, optymalizacji, intuicyjności, lepszej jakości odtwarzacz muzyczny ? mógłbym tak wymieniać w nieskończoność .. HTC Desire (2.2) to mój ostatni Android

 • haha

  Desireowiecu współczuje Ci ;>

 • Ade

  A jak jedna z 200 zmian w iOS jest dodatkowy dźwięk SMS to od razu hejterzy sie srają ze Apple mydli oczy. A jak w Androidzie zmieniają kolor interfejsu to od razu wielka heca :D

 • baklarzan

  Ale oprócz zmian kosmetycznych (o ile te zdjęcia są prawdziwe) dochodzą takie rzeczy jak obsługa procesorów dwurdzeniowych i rozdzielczości 720p,
  interfejs 3D, możliwość zastąpienia przycisków obsługi gestami,
  czy nowy menedżer zadań ale najważniejsza jest unifikacja tego systemu dla smartfonów i tabletów.

 • 001

  FAKE. Ładnie to uzasadniają ludzie na innych forach.

 • Mateusz Więsyk

  Słuchaj Desireowiecu, HTC TO SĄ JEDNE Z NAJGORSZYCH SMARTFONÓW NA RYNKU!!! KUP SAMSUNGA, SONY ERICSSON – SĄ O MILIARD RAZY LEPSZE OD HTC!!!!!!

 • Mateusz Więsyk

  Słuchaj Desireowiecu, HTC TO SĄ JEDNE Z NAJGORSZYCH SMARTFONÓW NA RYNKU!!! KUP SAMSUNGA, SONY ERICSSON – SĄ O MILIARD RAZY LEPSZE OD HTC!!!!!! OD RAZU ZMIENISZ ZDANIE!!!!!

  Fan Androida

 • Michał Jankowski

  No jasne … to upuść tego swojego samsunga na asfalt z wysokości metra. Zobaczymy czy twój wspaniały telefon to przeżyje. Mój przeżył już 5 takich upadków i poza obtarciami na kantach nic się mu nie stało.

 • Anonim

  @Michal J.
  No wiesz moj SAMSUNG Galaxy S2 upadł juz 3 razy (mam go dopiero miesiąc :P) w tym raz przejechał metr po asfalcie i nawet rysy nie ma :) GorillaGlass rządzi :) jak mi się już znudzi to sprawdze czy jest kuloodporny :P. Takze tego nie marudz jak nie wiesz :P

 • Anonim

  Ahh przypomniało mi się jeszcze :)
  Mój HTC Magic po roku użytkowania wygląda jak by go pies pogryzł.
  Nie mówiąc że do tej pory chodzi na Androidzie 1.6 bo HTC nie aktualizuje już tego urządzenia oraz to że się mulił nie miłosiernie :)