film

Pierwsze zdjęcia z Batman vs. Superman

Tak, jak informowaliśmy w ubiegłą środę, w sobotę rozpoczęły się zdjęcia do filmu Batman vs. Superman. Stadion East Los Angeles College przeobraził się w przerwie meczu futbolu amerykańskiego w arenę, na której swój mecz rozgrywało Gotham City University przeciwko Metropolis State University.

Dzięki batman-news wiemy, co działo się na stadionie:

Wszystko rozpoczęło się od tego, że Warner Bros. zwróciło się do kibiców i poinformowało, że będą w Batman vs. Superman. Tak, reprezentant studia nazwał film „Batman vs. Superman„, jednak nie jest to jeszcze oficjalny tytuł produkcji. Warner Bros. poinformowało również, że będzie to scena otwierająca film. Potem zostały nagrane dwa ujęcia. Obie akcje rozpoczynały się z linii 30 jardów. Pierwsza zagrywka była atakiem na stratę jardów Metropolis, a druga podaniem na przyłożenie w roku pola końcowego dla Metropolis. Gotham nigdy nie było w ofensywie. Zack Snyder reżyserował, używał megafonu do rozpoczęcia akcji i cięć.

Portal opublikował również wideo z całości, do zobaczenia poniżej.

Batman vs. Superman ma wstępnie ustawioną datę premiery na 17 lipca 2015 roku, występują w nim Ben Affleck i Henry Cavill jako odtwórcy dwóch tytułowych ról, a obok nich Amy AdamsDiane Lane Laurence Fishbourne.

podobne treści