newssmartfony

Pierwsze zdjęcia smartfona ZTE Nubia Z5

Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że chińskie ZTE wkrótce zaprezentuje światu garść nowych urządzeń z high-endowej serii Nubia. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze doniesienia i zdjęcia ukazujące jedno z nich. Przywitajcie się ze zgrabnym, 5-calowym smartfonem ZTE Nubia Z5.

Informacje na temat specyfikacji smartfona są na razie mocno niekompletne. Póki co wiadomo – albo inaczej: spekuluje się, między innymi na podstawie poniższych zdjęć – że będzie on dysponować sporym, 5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli (a więc Full HD), niezłym, 13-megapikselowym aparatem i że będzie pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.2 Jelly Bean (choć akurat kwestia jego OS-u pozostaje ciągle dość mglista). Oficjalna premiera Nubii Z5 ma ponoć nastąpić już w grudniu – możliwe, że właśnie wówczas smartfon trafi do lokalnej bądź ogólnoświatowej sprzedaży. Wiadomo – święta.

No, więc jak? Podoba wam się? Czy tylko mnie dość silnie rzuciło się w oczy podobieństwo do smartfonów HTC? Czyżby szykował nam się kolejny pozew?

[engadget]

podobne treści