newssmartfony

Pierwsze oficjalne zdjęcia LG Nexusa 4?

I jeszcze jeden i jeszcze raz… Na tym etapie możemy być już niemal w stu procentach pewni, że LG rzeczywiście przygotowało kolejną wersję smartfona Google Nexus sygnowanego wiele mówiącym numerkiem 4. W sieci pojawiły się właśnie jego pierwsze w pełni oficjalne zdjęcia prasowe.

Co tu ukrywać – poza sporym napisem Nexus na odwrocie obudowy nowego dzieła LG brak właściwie jakichkolwiek niespodzianek. Wszystko zgadza się z, wydawałoby się – prototypowym, wizerunkiem, jaki mieliśmy okazję ujrzeć przy okazji poprzednich wycieków. Evleaks zaś to oczywiście nick użytkownika Twittera, który podzielił się z nami tą konkretną fotografią. I w sumie tyle.

Z pozostałych przecieków wynika, że LG Nexus 4 będzie dysponować 4,7-calowym ekranem LCD True HD IPS+ o rozdzielczości 1280×768 pikseli, czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S4 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz, dwoma – 1,3 i 8 MPx – kamerami oraz 16 GB-ami wbudowanej pamięci wewnętrznej i 2100 mAh baterią. Całość ma pracować pod kontrolą nowego Androida 4.2 Key Lime Pie. Według wstępnych informacji urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już za kilka dni – 29 października.

[SlashGear]

podobne treści