filmnews

Pierwsza zapowiedź nowego filmu Wachowskich już jest

Warner Bros. Pictures opublikowało pierwszy zwiastun zapowiadający powrót rodzeństwa Wachowskich do filmów science fiction, Jupiter Ascending.

 

Nowy film twórców kultowej trylogii Matrix opowiada historię dziewczyny, tytułowej Jupiter Jones (grana przez Milę Kunis), względem której los przygotował sporo niespodzianek. Będąc już dorosłą kobietą, Jupiter śni o gwiazdach, ale budzi się w szarej rzeczywistości, w której czyści toalety. Dopiero kiedy Caine (Channing Tatum), genetycznie zmodyfikowany, ekswojskowy łowca, pojawia się na Ziemi, szukając właśnie jej, Jupiter dowiaduje się, że jest predestynowana do czegoś, co może wpłynąć na balans we wszechświecie.

Jupiter Ascending pojawi się w kinach 25 lipca 2014 roku, a obok Mili Kunis i Channinga Tatuma w produkcji zagrają Sean Bean (Władca Pierścieni, Skarb narodów), Eddie Redmayne (Les Miserables Nędznicy, Mój tydzień z Marilyn), Douglas Booth (LOLRomeo and Juliet), Doona Bae (Atlas chmur, Dmuchana lala), James D’Arcy (Atlas chmur, Hitchcock) oraz Terry Gilliam (Żywot Briana, Szpiedzy tacy jak my).

podobne treści