film

Pierce Brosnan powraca do filmów akcji. Zwiastun The November Man

Nawiązując do wczorajszej informacji o pozyskaniu przez CBS Films Michaela Fincha do przerobienia scenariusza na potrzeby ekranizacji gry Deus Ex, zadebiutował pierwszy oficjalny zwiastun innej produkcji, do której ten scenarzysta przygotowywał skrypt. The November Man to powrót Pierce’a Brosnana do kina akcji, a zapowiedź sierpniowej premiery do zobaczenia poniżej:

 

The November Man opowiada o byłym agencie CIA, który odpoczywał sobie spokojnie na emeryturze w Europie. Z cichego zakątka wywabia go jednak jedna, ostatnia misja: konfrontacja z byłym podopiecznym. Jak można się spodziewać, sprawa nie potoczy się w żadnym wypadku spokojnie i po myśli byłego agenta służb specjalnych.

Obok Pierce’a Brosnana (GoldenEye, Autor widmo) w filmie grają także Olga Kurylenko (7 psychopatów, Akademia wampirów), Bill Smitrovich (Iron Man, Siedem dusz), Luke Bracey (G.I. Joe: Odwet 3D, American Dream), Akie Kotabe (Jack Ryan: Teoria chaosu, Apples and Oranges), Ben Willens (Starecrow, Driver) i Lazar Ristovski (Casino Royale, Ojciec Szpiler). Reżyserem jest Roger Donaldson (Angielska robota, Rekrut), który nakręcił film na podstawie scenariusza stworzonego przez Michaela Fincha (Predators, Agent 47) i Karla Gajdusek (Niepamięć, Anatomia strachu). Premiera światowa The November Man odbędzie się za niedużo ponad miesiąc, bo 27 sierpnia.

podobne treści