news

Photoshop CS6 potrafi właściwie sam przesuwać obiekty na zdjęciach

Kiedy senior product manager Adobe Photoshopa Bryan O’Neil Hughes demonstrował nowe rozpoznające treść funkcje CS6, szczęka opadła mi z całkowitego niedowierzania. Możesz dowolnie i bez wysiłku przesuwać obiekty. To czarna magia!


Powyższe wideo pokazuje to, co zobaczyłem. W pierwszej części widać, jak w za pomocą paru kliknięć zaznaczyć wybrany obiekt i zasłonić go innym fragmentem. Już to jest imponujące i pozwala zaoszczędzić masę czasu. Ale na tym nie koniec, korzystając z tego samego rozwiązania można przesuwać dowolne obiekty na zdjęciu z miejsca na miejsce.

Jeśli macie mało czasu, przejdźcie od razu do 1:00, żeby zobaczyć, jak to działa. Takie operacje mogłyby zająć godziny ciężkiej pracy na obecnej wersji Photoshopa, w nowej to kwestia sekund. Dosłownie.

podobne treści

 • xcvvr

  i znowu zaplac za to 2ooo

 • k

  albo ściągnij z thepiratebay jeżeli nie będziesz używał owego programu komuercyjnie

 • zzzzz

  nawet na filmie w niewielkim okienku (bez wrzucania na full screen) widać „puste miejsca” obwódke po starym obiekcie…. jedynie z tym „rozciąganym dachem” to może być ciekawy pomysł na przyśpiszenie pracy, w pozostałych przykładach, żaden profesjonalista tego narzędzia nie ruszy ;)

 • Anonim

  A głupoty opowiadasz, żeby pozbyć sie cieniutkiego paseczka nie trzeba dużo pracy, a zaoszczędziłeś go dużo wcześniej używająć nowych narzędzi.
  To co ja widzę w tym złego to fakt, że był to Mac, obszary niewielkie a i tak trochę to trwało. Obawiam się, że z paroma programami w tle Mini będzie potrzebować trochę czasu.

 • Anonim

  A tam opowiadasz, żeby pozbyć sie cieniutkiego paseczka nie trzeba dużo pracy, a zaoszczędziłeś go dużo wcześniej używająć nowych narzędzi.
  To co ja widzę w tym złego to fakt, że był to mac, obszary nieduże a i tak trochę to trwało. Obawiam się, że z paroma programami w tle mój Mini będzie potrzebować trochę czasu… :(

 • 8BituPitu

  Niby można to zrobić po swojemu nawet w głupim gimpie. Ale fajnie to się prezentuje i szybko. Trzeba wypróbować bo wiadomo na promo filmie wszystko fajnie działa :D Ale faktycznie czas wczytywania trochę zajmuje a pewnie było nagrywane na zajebistym sprzęcie.