film

Pewne części posiadłości nie są bezpieczne. Zwiastuny Crimson Peak

Kiedy w lutym pokazano zwiastun nowej produkcji Guillermo del Toro, od razu wiadomo było, że Pacific Rim był tylko przystankiem dla reżysera. Po nowych zapowiedziach widać, gdzie faktycznie leży pasja meksykańskiego artysty. Za dodatkową zachętę dla potencjalnych widzów może służyć fakt, że w gwiazdorskiej obsadzie znalazła się także posiadająca polskie korzenie Mia Wasikowska. Dwa nowe zwiastuny październikowej premiery można zobaczyć poniżej:

 

Miejscem akcji Crimson Peak jest pewna stara posiadłość w górzystym i wiejskim hrabstwie Kumbria, gdzie w XIX wieku młoda pisarka, Edith Cushing (Wasikowska) odkrywa pewnego dnia, że jej czarujący, nowy mąż, Sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) wcale nie jest tym, za kogo się podaje.

Obok Mii Wasikowskiej (Alicja w Krainie CzarówStoker) i Toma Hiddlestona (AvengersO północy w Paryżu), w horrorze zagrają także Jessica Chastain (InterstellarWróg numer jeden), Charlie Hunnam (Hooligans, serial Synowie Anarchii),Jim Beaver (Next, serial Nie z tego świata), Burn Gorman (Mroczny Rycerz powstaje, serial Torchwood) i Emily Coutts(seriale Transporter Detektyw Murdoch). Premiera napisanego, wyreżyserowanego i produkowanego przez Guillermo del Toro (Labirynt FaunaPacific Rim) filmu zaplanowana została na 9 października tego roku. Do Polski produkcja zawita dwa tygodnie później, 23 października.

podobne treści