film

Paul Giamatti powróci jako Rhino w Niesamowitym Spider-Manie 3

Mimo, że Niesamowity Spider-Man 2 pojawi się dopiero za rok, to wiemy już, że Paul Giamatti powróci jako Rhino w kolejnej odsłonie serii. Czyżby miała się pojawić w filmie o człowieku-pająku Sinister Six, grupę, która istnieje po to, by uprzykrzać mu życie? Kilka miesięcy temu Jamie Foxx, odtwórca roli Electro w nadchodzącej części, powiedział, że twórcy serii rozmawiali o tym, ale żadnych szczegółów nie podał.

Giamatti potwierdził swoją rolę w 3 części Niesamowitego Spider-Mana podczas jednej z konferencji prasowych. Poza tym mówił również o zdziwieniu, jakie wywołało to, że daty premiery kolejnych części, Niesamowity Spider-Man 3 (10 czerwca 2016) i Niesamowity Spider-Man 4 (4 maja 2018) są już znane. Wspomniał również o tym, że podpisał umowę na więcej niż jeden film, jednak nie wie, czy zostanie zaproszony do czwartej części.

Zapytany o to, czy był zaskoczony całą uwagą skupioną na Niesamowitym Spider-Manie 2, Giamatti powiedział:

Ogromnie zaskoczył mnie poziom zainteresowania. Nigdy nie biegało za mną tylu paparazzich podczas robienia czegokolwiek. Byłem bardzo zaskoczony.

Spytany został również o Sinister Six:

Wygląda, jakby się do tego przygotowywali, ale nic mi nie mówili. Podpisałem umowę na kilka filmów, ale wiadomo, mogą mnie nie potrzebować.

Niesamowity Spider-Man 2 wejdzie do polskich kin 21 kwietnia 2014 roku. Peter Parker (Andrew Garfield) prowadzi podwójne życie. Zwykłego ucznia szkoły, chłopaka Gwen Stacy (Emma Stone). Jest też Spider-Manem, walczącym z przestępcami i upewniającym się, że miasto jest bezpieczne. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z Electro (Jamie Foxx), złoczyńcy, który będąc porażonym piorunem uzyskał moc kontrolowania elektryczności i Rhino (Paul Giamatti), posiadającym nadludzką siłę i prędkość.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści