grynews

Patrzysz na regał ze wszystkimi grami wydanymi na PlayStation 2

Człowiek o ksywie Ahans76 musi być ogromnym fanem-kolekcjonerem gier wydanych na PlayStation 2. Twierdzi on, że posiada wszystkie co do jednego tytuły wydane w Stanach Zjednoczonych na konsolę firmy Sony.

Ahans76 kupił konsolę w dniu jej premiery, jakieś 11 lat temu, zaś kolekcjonowanie zaczął od gry Ridge Racer 5. Z początku traktował swoje zajęcie jak zwykłe hobby, jednak z czasem zdał sobie sprawę, że z czterystoma kolorowymi pudełkami DVD znajduje się w połowie drogi do posiadania wszystkich tytułów. Właśnie wtedy postanowił zdobyć je wszystkie.

Oto, według jakich kryteriów Ahans76 dobierał gry do swojej kolekcji:

– Każda gra jest nowa i fabrycznie zapakowana, tak zwana świeżynka.
– Każda gra została kupiona w jej pierwszym wydaniu. Wszystkie platynowe/złote/kolekcjonerskie (niepotrzebne skreślić) wydania zostały zakupione jedynie wtedy, gdy zawierały rozszerzoną o dodatkowy materiał grę.
– Ahans76 kupował gry wydawane „jedynie” w Stanach Zjednoczonych, czyli zapisane w standardzie NTSC. Nie znajdziemy u niego gier z Europy czy Japonii.

Więcej zdjęć tej niesamowitej kolekcji znajdziecie na [PlayStation Collecting]

podobne treści

 • adas

  zapakowana fabrycznie, czyli nie grał w żadną?? to nie jest gracz, to jest psychol

 • Michał Szabłowski

  „Prawdziwy kolekcjoner”

 • Tomek Skibiński

  To coś jak Polak, który ostatnio sprzedawał PS3 ze wszystkimi grami i dodatkami. Ostatecznie sprzedał konsole za 7 tysięcy komuś we Francji ;)

  A za wszystkie gry i dodatki zapłacił ponad 30 tysięcy złotych. Masakra.

 • Anonim

  Niekoniecznie nie grał. Jeśli kupił mógł wykonać „kopie zapasową” u znajomego czy po prostu pobrać z internetu :D

 • Tomek Skibiński

  Jak mógł wykonać kopie zapasową skoro wszystkie tytuły są nowe a przede wszystkim w FOLIACH. Kupił i się lansował niczym sklep a antykami ;)

 • pavi2

  Kopia zapasowa nie musi być koniecznie kopią tego samego nośnika. Równie dobrze może pobrać grę z internetu i za okazaniem oryginału ta kopia jest legalna.