film

Paryż bramą do piekła. Zwiastun thrillera As Above, So Below

Połączenie Indiany Jonesa lub Skarbu narodów z Paranormal Activity wydaje się z pozoru pozbawionym sensu pomysłem. Nie powstrzymało to jednak twórców As Above, So Below i po zwiastunie widać, że ten projekt może okazać się całkiem fajną pozycją. Zwiastun opublikowany przez Universal i Legendary Pictures zapowiadający, według twórców, thriller psychologiczny do zobaczenia poniżej:

 

Pod ulicami Paryża ciągną się kilometry korytarzy, które są także katakumbami i grobami niezliczonej ilości dusz. Kiedy ekipa odkrywców zanurza się w głąb labiryntu kości, odkrywają sekret tego, co ma ów miasto umarłych zatrzymać przed wydostaniem się na ulice jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Europie. Podróż przez szaleństwo i terror, jakim jest As Above, So Below zgłębia tajemnice ludzkiej psychiki i odkrywa demony przeszłości, które powracają, by nas nawiedzać.

Reżyserem filmu jest John Erick Dowdle (Kwarantanna, Diabeł), który także pracował nad scenariuszem wespół z Drew Dodle (Kwarantanna i jej kontynuacja, Kwarantanna 2: Terminal). W As Above, So Below występują Perdita Weeks (Kobieta w ukryciu, Książę i żebrak), Ben Feldman (Projekt: Monster, Piątek 13-go) oraz Edwin Hodge (Noc oczyszczenia, Czerwony świt). Światowa premiera zapowiedziana jest na 15 sierpnia tego roku.

podobne treści