film

Pan Grey czeka już na panią. Debiutuje zwiastun 50 twarzy Greya

Filmowa adaptacja książek E. L. James nie miała łatwego życia – zmiany aktorów, kontrowersyjna tematyka to tylko początek tego, z czym produkcja się zmagała. Pomimo przeróżnych problemów, po długim czasie oczekiwania przez fanki i fanów na całym świecie, zadebiutował pierwszy oficjalny zwiastun 50 twarzy Greya, do zobaczenia poniżej:

 

50 twarzy Greya opowiada historię nietypowej więzi pomiędzy 27-letnim milionerem, Christianem Greyem, a studentką literatury, Anastasią Steele. Kolejne części książki, które zadebiutowały kolejno w 2011 i 2012 roku śledzą losy pary i ich pogłębiający się związek.

Książka stała się globalnym fenomenem i trylogia została przetłumaczona na ponad pięćdziesiąt języków od czasu publikacji. Do teraz, w wersji papierowej jak i elektronicznej, sprzedano ponad siedemdziesiąt milionów kopii, czyniąc z pracy E. L. James jedną z najszybciej sprzedających się sag książkowych w historii.

W filmowej adaptacji zakrapianego erotyką romansu grają Dakota Johnson (Need for Speed, The Social Network), Jennifer Ehle (Wróg numer jeden, Jak zostać królem), Luke Grimes (Uprowadzona 2, Oczekiwanie), Jamie Dornan (UpadekMaria Antonina), Eloise Mumford (Tajna agentka, Ryzyko zawodowe), Max Martini (Sabotage, Kapitan Phillips) oraz Victor Rasuk (Jobs, Godzilla). Reżyserką 50 twarzy Greya jest Samantha Taylor-Wood, autorka John Lennon. Chłopak znikąd i Love You More. Premiera filmu zaplanowana została na 13 lutego tego roku. W sam raz na walentynkowe wyjście do kina?

podobne treści