news

Pamiętacie Della?

Czy pamiętacie Della, firmę, która słynie z wysokiej jakości komputerów? Dell nie kojarzy nam się od razu z telefonami. Jednak firma planuje ekspansję na tym rynku przy pomocy nowych modeli smartphone’ów.

W zanadrzu Dell posiada projekty 6 telefonów na przyszły rok. Część z nich będzie pod kontrolą Windows Phone, a inne pod Androidem. Krążą plotki na temat tego, iż Android może wystąpić w wersji Ice Cream. [AndroidCentral, WPCentral]

podobne treści

 • kindofOCD

  „Czy pamiętacie Della”

  A co to ma być za slogan, w dzisiejszych czasach dell’a znajdziesz w prawie każdym biurze, sklepie, supermarkecie. A co z XPS, Adamo etc.?

 • palmall79

  Dokładnie, Dell robi nieprzerwanie sprzęt z wyższej półki, to że autor pracuje na jakimś asusie czy acerze to nie znaczy że nie istnieją sprzęty o niebo lepsze..

 • Mikael Millarskij

  Każda większa firma posiada w swoich biurach komputery Della, ewentualnie Lenovo bądź HP.

  Dell to ciągle prężna firma.

 • df4

  XPS Della trafi w przyszłym tygodniu w moje ręce. Co jak co, ale Dell nie dość, że jest bardzo dobry jakościowo, to jeszcze ma świetne oferty, np. pracownicze, gdzie nie ma porównania do konkurencji. Toshiba za bardzo zbliżoną cenę oferuje podzespoły z niższej półki.

 • d.krol

  w domu tez stoja – XPS i big matryca DELLa jest u mnie. chwale sobie. najlepszy komputer do extremum.

 • jedbur7

  ja mam laptopa della, vostro 1220 – kupiłem go dlatego, że dell robi porządne rzeczy
  Jednym słowem – dell rządzi