film

Ozzy w reklamie 300: Początek imperium

Twórcy nadchodzącego filmu 300: Początek imperium stwierdzili, że fajnym pomysłem będzie zmiksowanie Black Sabbath na potrzeby produkcji. Efekt jest co namniej ciekawy i szkoda, że pierwszy spot telewizyjny jest taki krótki. Do zobaczenia poniżej:

 

Kontynuacja ciepło przyjętego filmu z 2006 roku opowiadała będzie o tym, jak Kserkses (Rodrigo Santoro), przywódca potężnej armii perskiej, wspólnie z Artemizją (Eva Green) przygotowują się do wojny przeciwko Grekom, których spróbuje na jedną, ostatnią walkę zjednoczyć Temistokles (Sullivan Stapleton).

Film ponownie został stworzony na podstawie komiksu Franka Millera, tym razem tytułem pracy był komiks Xerxes. Scenariusz na podstawie tego dzieła stworzyli Zack Snyder (reżyser 300 oraz Człowieka ze stali) wspólnie z Kurtem Johnstadem (Akt odwagi, 300), a reżyserem 300: Początek imperium jest Noam Murro, nieznany jegomość, którego filmografia obejmuje Receptę na szczęście oraz reklamę HBO. W produkcji występują wspomniani już Eva Green (Casino Royale, Mroczne cienie), znany z poprzedniej części Rodrigo Santoro, Sullivan Stapleton (Gangster Squad, Królestwo zwierząt), a oprócz tego David Wenham (300, Władca Pierścieni) oraz Lena Headey (Gra o tron, Noc oczyszczenia). Film pojawi się w polskich kinach już 7 marca.

podobne treści