film

Owen Wilson podróżuje do Azji w nadziei na lepsze życie. Zwiastun No Escape

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun No Escape z udziałem Owena WilsonaPierce’a Brosnana. Triller w reżyserii Johna Ericka Dowdle trafi do kin w sierpniu tego roku. Zapowiedź produkcji opowiadającej o amerykańskiej rodzinie, która znalazła się w Azji w czasie politycznego przewrotu do zobaczenia poniżej:

 

No Escape skupia swoją uwagę na amerykańskim biznesmenie, który właśnie przekonał swoją rodzinę, by zamieszkać w Azji Południowo-Wschodniej. Nagle czwórka – małżeństwo i ich dwójka dzieci – znajduje się w samym środku brutalnego przewrotu politycznego, przed którym szukają schronienia w czasie, gdy rebelianci atakują miasto.

W reżyserowanym przez Johna Ericka Dowdle (KwarantannaJako w piekle, tak i na Ziemi) filmie wystąpią, obok Owena Wilsona (O północy w Paryżu, Polowanie na druchny) i Pierce’a Brosnana (GoldenEye, Autor widmo), Lake Bell (Million Dollar Arm, Własnym głosem), Sterling Jerins (World War Z, Obecność), Spencer Garrett (Jestem na tak, Dziękujemy za palenie), Sahajak Boonthanakit (Tylko Bóg wybacza, Elephant White) oraz Byron Gibson (Spisek, Pernicious). Światowa premiera produkcji zaplanowana została na sierpień tego roku.

podobne treści