film

Otworzyliście drzwi, których nie potrafimy zamknąć. Zwiastun Fantastycznej Czwórki

W sieci zadebiutował nowy zwiastun opartej na twórczości Stana LeeJacka Kirby’ego produkcji, w której możemy po raz pierwszy dowiedzieć się, co spowodowało, że zwyczajni uczniowie otrzymali niesamowite moce. W sierpniowej premierze w rolach tytułowej, Fantastycznej Czwórki wystąpią Kate MaraMiles TellerJamie BellMichael B. Jordan. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Czwórka młodych naukowców otrzymuje nieludzkie możliwości wskutek eksperymentu, który nie potoczył się po ich myśli. Grupa musi ujarzmić nowe umiejętności i wykorzystać je do ocalenia świata przed rosnącym w siłę przeciwnikiem.

W reboocie Fantastycznej Czwórki zagrają Miles Teller jako Reed Richards, czyli Pan Fantastyczny (Projekt X,  Whiplash). Odtwórczynią roli Niewidzialnej kobiety jest Kate Mara (Transcendencja127 godzin). Michael B. Jordan pojawi się jako Johnny Storm, czyli Ludzka pochodnia (KronikaFruitvale Station). Dopełnieniem gwiazdorskiej obsady jest Jamie Bell (NimfomankaSnowpiercer: Arka przyszłości), który sportretuje Rzecz, czyli Bena Grimma.

Simon Kinberg (JumperSherlock Holmes) został ściągnięty przez studio do pracy nad scenariuszem, jednak tylko w celach udoskonalenia go, a nie napisania nowego. Wcześniej nad skryptem pracowali Jeremy SlaterMichael GreenSeth Grahame-Smith i T.S. Nowlin. Reżyserem jest Josh Trank (Kronika, reżyser jednego ze spin-offów Gwiezdnych Wojen), a światowa premiera produkcji została ustalona na 7 sierpnia tego roku. Do Polski Fantastyczna Czwórka trafi osiem dni później.

podobne treści