newssmartfonyWiadomość główna

Oto specyfikacja odświeżonej wersji HTC One X?

Coraz więcej wskazuje na to, że HTC rzeczywiście pracuje nad nową, odświeżoną wersją flagowego smartfona ze swojej stajni – HTC One X. Do sieci wyciekła właśnie domniemana specyfikacja tego tajemniczego urządzenia.

Źródłem przecieku jest znany z forum XDA Developers internauta o pseudonimie Footballktóry już nie pierwszy raz dzieli się z nami niepotwierdzonymi informacjami na temat nowego sprzętu HTC. Co godne odnotowania – jego wcześniejsze doniesienia niejednokrotnie znajdowały już potwierdzenie w rzeczywistości. Według najnowszych wieści, odświeżona wersja smartfona będzie się nazywać HTC One X+, a w jej wyposażeniu znajdziemy w dużej mierze te same lub podobne podzespoły, z którymi mieliśmy do czynienia w jego „bezplusowym” pierwowzorze. Niemniej jednak – nie obeszło się bez pewnych (i bardzo pozytywnych) modyfikacji. Oto, jak wg Football prezentuje się wnętrze rzekomego One X+.

  • Wymiary: 134.36 x 69.9 x 9.3mm
  • Waga: 129 g
  • Procesor: nowy, czterordzeniowy wariant procesora Nvidia Tegra 3 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz (AP37, w trybie jednordzeniowym nawet 1,7 GHz)
  • ROM: 32 GB
  • RAM: 1 GB
  • Bateria: 1800 mAh

Urządzenie będzie ponoć pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.1 Jelly Bean z autorską nakładką HTC – Sense 4.5. Jego ekranem ma być zaś podobno dokładnie ten sam co w One X, 4,7-calowy panel o rozdzielczości 1280×720 pikseli.

Ile w tym wszystkim prawdy? Trudno powiedzieć. Czegoś więcej dowiemy się zapewne w trakcie zaplanowanej na 19 września konferencji HTC, gdzie to ponoć po raz pierwszy mamy zobaczyć ociekającego świeżością One X+. Poczekamy, zobaczymy.

[androidcentral]

podobne treści