newssmartfonyWiadomość główna

Oto smartfon Sony Nexus X?

Na tym etapie możemy mieć już chyba niemal stuprocentową pewność, że LG ma w planach wprowadzenie na rynek własnego wariantu smartfona Google Nexus. Wszystko wskazuje jednak na to, że koreańska firma wcale nie jest w tych zamiarach osamotniona. Popularny serwis XperiaBlog opublikował na swoich łamach zdjęcia czegoś, co – jak utrzymuje jego redakcja – może okazać się nieznanym dotychczas smartfonem Sony Nexus X. Czy to naprawdę on?

Być może. Już od jakiegoś czasu w mediach krążą plotki, że produkcją nowej generacji słuchawek Nexus zajmie się nie jeden, a przynajmniej kilku różnych producentów, z którymi Google zamierza podjąć terminową współpracę. W odróżnieniu od rzekomego smartfona LG, na odwrocie Nexusa X widzimy napis „Google”, a nie – jak ma to miejsce w wypadku pierwszego – „with Google”. Poza tym, zdjęciom nieco wiarygodności dodaje fakt, że na słuchawce próżno szukać jakichkolwiek nawiązań do linii Xperia.

Co myślicie – to rzeczywiście Sony Nexus X? (A zarazem pierwszy „androidowy” smartfon Sony, który ma szanse na odniesienie realnego, globalnego sukcesu?)

[XperiaBlog via The Verge]

podobne treści