newssmartfony

Oto nowy smartfon Samsunga – Galaxy Chat

Nie musieliśmy długo czekać na rozwiązanie zagadki budżetowego smartfonu Samsunga – GT-5330 ze sprzętową klawiaturą QWERTY. Tajemniczy telefon naprawdę nazywa się Galaxy Chat i już w tym miesiącu zadebiutuje na rynku europejskim.

Urządzenie dysponuje dotykowym, 3-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 320×240 (QVGA), jednordzeniowym, nie-wiadomo-jakim procesorem o częstotliwości taktowania 850MHz, 4-rzędową klawiaturą QWERTY, 4GB-ami wbudowanej pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej do 32GB z pomocą karty microSD), 2-megapikselową (umieszczoną na jego odwrocie) kamerą, łącznością Wi-Fi, modułem Bluetooth (3.0) i USB 2.0, a także standardową, 1200mAh baterią. Całość, pomimo nie najwydajniejszego wyposażenia, pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką TouchWiz Nature UX.

Premiera smartfonu Samsung Galaxy Chat nastąpi już w tym miesiącu w Hiszpanii skąd urządzenie wypłynie na podbój kolejnych krajów (w tym pewnie i Polski). Póki co nie wiadomo ile trzeba będzie za nie zapłacić (zapewne mniej niż 1000 złotych).

[androidcentral]

podobne treści