newssmartfony

Oto nowa Motorola Droid Razr HD?

Czy tak będzie wyglądać nowy smartfon Motoroli, którego prezentację zaplanowano ponoć na 5 września? Może. Powyższe zdjęcie pochodzi z poradnika wideo, które dość nieoczekiwanie pojawiło się wczoraj na youtube.

Cała sprawa wygląda dość dziwnie – konto użytkownika, który postanowił podzielić się z nami poniższymi filmikami zostało niemal natychmiast usunięte. Po kilku godzinach wróciło jednak pod nieco innym szyldem i wszystkie klipy ponownie trafiły do sieci (oby na dłużej niż ostatnio). Rzecz jasna warto podejść do nich z odpowiednim dystansem – każde wideo z osobna może okazać się po prostu „fejkiem” (jedno jest pewne – z logiem Verizonu smartfon do Europy raczej nie trafi).

Z poprzednich przecieków wiemy, że  Motorola Droid RAZR HD być może będzie dysponować 4,5-calowym ekranem o rozdzielczości 720×1280 pikseli oraz dwurdzeniowym, taktowanym zegarem 1,5GHz, wydajnym procesorem Qualcomm Snapdragon S4. OS-em urządzenia ma być już nie najnowszy Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Oto wspomniane filmiki.

Wysyłanie wiadomości tekstowych/telefon.

Ustawienia e-mail.

Korzystanie z urządzenia.

(pozostałe dwa filmiki w źródle – na Droid Life)

[Droid Life via Verge]

podobne treści