krótka piłkanews

Ostatnie dni aktualizacji do Windows 8 za grosze

Jeszcze tylko przez kilka dni użytkownicy komputerów ze starszym Windowsem mogą skorzystać z promocji, jaką przygotowała dla nich firma Microsoft. Wersje XP, Vista i 7 mogą stać się Ósemką w wydaniu Pro już za 70 złotych. Warunkiem, by tak się stało, jest konieczność posiadania sprzętu zakupionego między 2 czerwca 2012 roku i 31 stycznia bieżącego. Również posiadacze starszych pecetów mają dziesięć dni, na skorzystanie z tej oferty.

Windows 8 Pro kosztuje około 130 złotych w wersji ESD, czyli elektronicznej dystrybucji oprogramowania. Za Windę w pudełku przyjdzie zapłacić 250 złotych.

Czy warto zaktualizować swojego staruszka? Microsoft zachwala sukces swojego produktu liczony w 60 milionach sprzedanych licencji i istnieniem na rynku 1700 urządzeń stworzonych dla Windows 8 i Windows RT. Nie bez znaczenia może być też liczba aplikacji na Windows 8. Od otwarcia Sklepu Windows ich liczba wzrosła czterokrotnie, a w ciągu dwóch miesięcy od premiery systemu, odnotowano 100 milionów pobrań aplikacji ze sklepu.

Jeśli martwi was brak ekranu dotykowego, bez którego wasz pecet nie wyciśnie wszystkich możliwości z nowego systemu, wtedy może zainteresujecie się rozwiązaniem firmy Targus?

Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony Windows

podobne treści