news

Ośmiu fanów niemądrego trendu na planking straciło pracę

Planking polega na utrwaleniu na zdjęciu osoby leżącej na brzuchu w jak najdziwniejszym miejscu. Nagrodą jest oczywiście sława w Internecie, a wyzwaniem – utrzymanie równowagi.

20-letni Australijczyk Acton Beale stracił już przez tę modę życie, spadając w ubiegły weekend z 7. piętra budynku. Teraz słyszymy o pracownikach australijskich sklepów Woolworths, który zabawiali się w planking w miejscu i godzinach pracy. Na szczęście żyją, ale stracili etaty.

Managerowie nie musieli przeprowadzać śledztwa – zdjęcia znaleźli na Facebooku. W jednym sklepie obsługa balansowała na wózkach i ladach, w drugim na maszynie do mielenia mięsa, w trzecim na paletach z mlekiem.

Prawnicy zwolnionych osób mówią, że będą starać się udowodnić, że zdjęć nie wykonano w czasie pracy, a osoby widoczne na zdjęciach nie naraziły nikogo na niebezpieczeństwo. A my czekamy na dalsze doniesienia z Antypodów. [Daily Telegraph]

podobne treści

 • Nostradarmagedon

  no dobrze… to tylko kolejny zwiastun końca świata

 • t.skibinski.88

  Do czego ten świat zmierza? Coraz to głupsze trendy i przerażające wydarzenia. Czy rzeczywiście świat zmierza do zagłady i to już w grudniu 2012 roku?

  PS: Jeżeli tak to pier.ole i nie idę na magistra:D

 • bbaa

  Planking… szkoda gadać. Nic głupszego chyba nie widziałem.

 • qbaas01

  mi tam sie podoba! 1 ofiara plankingu a media robią aferę. a Przecież to koncept, który zjednoczył swiat, coś co 20 lat temu nie było możliwe. Ile ludzi ginie dziennie na drogach na świecie ?

 • Tomek Skibiński

  A ile osób przez te wygłupy traci pracę? Wyżej przykład i pewnie nie jeden tego typu.

 • HardkorowyKoksu

  co za k… idioci, coraz czesciej patrze na swiat i widze ze wiekszosc ludzi to stado baranow, tacy nie powinni sie narodzic i mam nadzieje ze jak wszystko w naturze i tu bedzie rownowaga i selekcja naturalna sama wyplewi tych idiotow bo zbrodnia by bylo przekazywac takie geny dalej :)