film

Osczyśćcie swoje umysły. Nowy zwiastun remake’u Poltergeista

Już w nadchodzącym wielkimi krokami maju w kinach pojawi się odświeżona i delikatnie uwspółcześniona wersja kultowego horroru. Poltergeist z udziałem Sama Rockwella Rosemarie DeWitt, którzy zagrają małżeństwo Bowenów, starających się odzyskać swoją córkę w Polsce zadebiutuje ponad miesiąc po światowej premierze. Zapowiedź widowiska od 20th Century Fox do zobaczenia poniżej:

 

Uwspółcześniona wersja klasycznego już horroru z 1982 roku opowiada o rodzinie Bowenów, której dom na przedmieściach jest nawiedzany przez złe moce. Kiedy straszliwe istoty nasilają swoje istoty i porywają najmłodszą córkę, rodzina musi walczyć z duchami, by uratować ją, zanim zniknie na zawsze.

W remake’u zagrają, obok Sama Rockwella (Zielona milaMoon) i Rosemarie DeWitt (Człowiek ringu, Rachel wychodzi za mążJared Harris(Ciekawy przypadek Benjamina ButtonaSherlock Holmes: Gra cieni), Jane Adams (Zakochany bez pamięciWyposażony), Kyle Catlett (serial The Following) i Kennedi Clements (Opowieść wigilijna Carol, serial Rogue). Reżyserem jest autor Strasznego domu i Miasta cieniaGil Kenan. W Polsce produkcja zadebiutuje ponad miesiąc po premierze światowej, 24 lipca tego roku.

podobne treści