film

Oprócz CGI także bracia Paula Walkera. James Wan wystosowuje pismo do fanów

Jak wiadomo już było na początku obecnego miesiąca, ekipa pracująca nad Fast & Furious 7 wznowiła produkcję po tym, jak w listopadzie ubiegłego roku, w skutek tragicznej śmierci Paula Walkera, wstrzymano prace. Teraz, niecały miesiąc po tym, jak studio poinformowało o tym, iż do „dokręcenia” pozostałych scen z udziałem zmarłego aktora zostaną użyte efekty specjalne i dublerzy, James Wan, reżyser filmu, wystosował list do fanów, w którym informuje o tym, że role dublerów obejmą bracia Paula, Cody i Caleb Walker.

Informacja dla fanów Szybkich i wściekłych:

 

Saga Szybcy i wściekli to opowieść o rodzinie. Postacie są połączone więzami rodzinnymi i tak samo jest z nami, czyli tymi, którzy pracowali wspólnie przez ponad trzynaście lat. Tak się czujemy i tak myślimy o naszych fanach.

Nasza rodzina doświadczyła niespodziewanego szoku w listopadzie. Musieliśmy przerwać pracę na czas, w którym opłakiwaliśmy śmierć Paula, brata, którego kochamy i straciliśmy, oraz po to, by przemyśleć, czy powinniśmy kontynuować produkcję filmu.

Wspólnie postanowiliśmy, że jedynym możliwym i właściwym wyborem jest wznowienie pracy. Wierzymy, że nasi fani tego chcą i że Paul też by tego chciał. Paul wziął udział w większości scen w Fast & Furious 7 i jest to jedna z najznakomitszych kreacji w jego karierze.

Wznowiliśmy kręcenie i witamy braci Paula, Caleba i Cody’ego, w naszej Szybkiej rodzinie. Caleb i Cody pomagają nam dokończyć pozostałe sceny z udziałem ich brata i uzupełnią małe luki powstałe w produkcji. Ich obecność na planie daje uczucie, jakby Paul także z nami wciąż był.

Został nam niecały rok do premiery Fast & Furious 7 i ta część jest najważniejszą ze wszystkich. Pozwoli postaci Briana O’Connera żyć dalej i podziękować Paulowi za jego wspaniały wkład.

Chcieliśmy zatrzymać się na chwilę i napisać do naszych fanów z podziękowaniami za miłość i wsparcie, jakimi zawsze nas darzyliście, podczas gdy my wznawiamy naszą pracę.

W Fast & Furious 7 grać będą ponownie Vin Diesel, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, do listy gwiazd dołączy Jason Statham (TransporterNiezniszczalni), Djimon Hounsou (GladiatorKrwawy Diament), Tony Jaa (Ong Bak) oraz Nathalie Emmanuel (seria Gra o Tron), a film podejmie historię z końca poprzedniej części, gdzie Ian Shaw (Statham) zapowiada zemstę na Dominicu Toretto (Diesel) za śmierć swojego brata, Owena (Luke Evans, odtwórca roli Barda w  Hobbicie: Pustkowiu Smauga).

Zdjęcie: Vin Diesel

podobne treści