news

Onion pokazuje, jak będą wyglądać wiadomości w przyszłości

The Onion, niezastąpione źródło satyrycznych niusów, tym razem pokazało teraz, jak będą wyglądać wiadomości w przyszłości. Oto próbka „Future: News from the Year 2137” przedstawiającej walkę ostatniego Palestyńczyka z ostatnim Izraelczykiem na Ziemi.

Najnowszy filmik Onion News Network równi się od typowego, wcześniej prezentowanego materiału. Jego pełna wersja trwa 12 minut zamiast kilku (z reguły były to 2 lub 3 minuty) oraz kosztuje 2 dolary zamiast… zera.

Film sam w sobie można nazwać śmiesznym – pokazuje, w jak bezduszny sposób w przyszłości będą prezentowane wiadomości. Im więcej będzie w nich przemocy, tym większa oglądalność (na myśl przyszedł mi film z Arnoldem Schwarzeneggerem „Uciekający człowiek”).

Miejmy nadzieję, że The Onion nie będział miał większych problemów z wprowadzeniem opłat za część materiału znajdującego się na ich stronie. Onion News Network już dawno okazało się hitem, więc może te dwa dolary za odcinek nie odstraszą zbyt wielu fanów Cebulowców. [Brian Barrett/giz]

podobne treści