smartfony

OnePlus 5T uchwycony na renderze

OnePlus szykuje kolejną premierę. Tym razem będzie to urządzenie oznaczone numerem 5T i chyba nie zostało już dużo czasu do jego premiery, ponieważ pojawia się coraz więcej przecieków na jego temat. Tym razem możemy zobaczyć OnePlus 5T na renderze.

Render ten został przesłany do serwisu Android Authority przez źródło, które w przeszłości dostarczało informacji potwierdzających się z czasem. Wygląda więc na to, że podobnie powinno być w tym przypadku.

Na powyższym zdjęciu nie widać niestety całego OnePlus 5T, ale na podstawie przedniego panelu urządzenia można stwierdzić, że ekran jego ekran będzie miał proporcje 18:9. Na renderze można też zauważyć pięć otworów dla głośników oraz brak skanera linii papilarnych pod ekranem.

Jeśli wierzyć plotkom, OnePlus 5T pod względem podzespołów będzie bardzo podobny do swojego poprzednika. W obudowie ma więc znaleźć się procesor Qualcomm Snapdragon 835 z GPU Adreno 540, 6 lub 8 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB miejsca na dane.

Biorąc pod uwagę to, że największą zmianą w stosunku do OnePlus 5 wydaje się być ekran, można dojść do wniosku, że OnePlus coraz bardziej oddala się od filozofii, która pozwoliła chińskiej firmie zaistnieć na rynku. Ale czy na dłuższą metę spotka się to z pozytywną reakcją użytkowników?

Zdjęcie: Android Authority

podobne treści